Různé

William, Kate a Harry zahájili Tour de France

7. července 2014 v 12:21 | Rinna
V sobotu se Kate, William a Harry zúčastnili Tour the France, vlastně nejen zúčastnili, oni to totiž celé odstartovali.

Známé (ne)královské tváře na Wimbledonu 2014

28. června 2014 v 10:02 | Adele
Už od pondělí sedí většina fanoušků tenisu u televize a sleduje jeden z nejslavnějších a nejstarších turnajů světa - Wimbledon.

Wimbledon, který se hraje každoročně na přelomu června a července v Londýně - konkrétně v jihozápadní části Lodnýna Wimbledonu, si získal a stále získává spoustu fanoušků nejenom z řad obyčejných lidí, ale i lidí ze světa šoubyznysu, ba dokonce i z královských kruhů.

Kate vzala George na zápas v pólu

16. června 2014 v 20:00 | Rinna

V neděli 15. června vzala se sebou Kate George na Williamův zápas v pólu v Cirencester Park Polo Club. Byl to charitativní zápas a William s Harrym byli v tomto zápase protihráči.
O přestávce se george natáhl pro Williamovu láhev s vodou a popíjel z ní.
George lozil v trávě, také se pokoušel zvednout hůl na pólo a hrál si s míčem. A nakonec předvedl, jak krásně už umí chodit.

Trooping the Colour

16. června 2014 v 17:07 | Rinna
V sobotu 14. června se v Londýně konala oslava naozenin královny Alžběty II. Kate jela v jednom kočáře s princem Harrym a Camillou.

Monacká kněžna Charlene je těhotná

31. května 2014 v 21:35 | Adele
V pátek odpoledne se monacký knížecí rod Grimaldiů pochlubil se šťastnou novinkou. Monacká kněžna Charlene je těhotná!!! Pro monacký pár Alberta (56 let) a Charlene (36 let) to tak bude první společný potomek. (Není žádným tajemstvím, že kníže Albert má 2 nemanželské děti.)

Royal garden party

23. května 2014 v 16:26 | Rinna

21.května se v Buckinghamském paláci konala každoroční zahradní slavnost, pořádaná královnou. Královnu doprovázel princ Philip a princezna Beatrice. Tradice této zahradní slavnosti byla zavedena v roce 1860, kdy královna Viktorie podávala svým přátelům snídaně.

Návštěva Gracelandu

4. května 2014 v 10:55 | Rinna

Včera se princ William, princ Harry, princezna Beatrice a princezna Eugenie vydali na prohlídku bývalého sídla Elvise Presleyho, nazvaného Graceland, které se nachází v Memphisu. Momentálně jsou tedy všichni čtyři v Tennessee, kde jsou hlavně kvůli svatbě jejich přítele Guye Pelly s Lizzy Wilson. Jedná se o třídenní svatební oslavu, která začala již v pátek v Memphis Hunt and Polo Club slavnostím přípitkem.
V sobotu navštívili sídlo, kde žil a zemřel Elvis Presley. Samotná svatba proběhla také včera, po které hosty čekala maškarní párty. Jen mě mrzí mě, že se neobjevily žádné fotky :/ :D
Dnes by měla již tato třídenní oslava skončit, a to brunchem v nějakém klubu.

image host image host image host image host image host image host

William a Harry pomáhali při záplavách

16. února 2014 v 10:42 | Rinna
V pátek pomáhali William a Harry při záplavách (které jsou v Británii už týdny) v Datchet v Berkshirei. Byli vyfoceni po kolena ve vodě, jak si navzájem hazí pytle s pískem. Podle všeho byli tajně součástí záchraného týmu již několik dní.


I sama královna se rozhodla, že vypomůže farmářům ze Somersetu tak, že jim pošle podestýlku a krmivo od svých windsorských farmářů.

Lorde - Royals a královská rodina

2. února 2014 v 11:33 | Rinna

Zřejmě všichni znáte písničku Royals od Lorde, mám pocit, že ji teď slyším v rádiu dost často. Jde ale o to, že jsem včera našla pár fotek, ve kterých jsou vepsané některé věty z této písničky, takže jsem se je sem rozhodla dát. Kdyby někdo nerozuměl, je pod nimi i překlad. :)

Buckingham Palace / Buckinghamský palác

6. ledna 2014 v 21:34 | Adele
Ahojte,
už dlouho jsem přemýšlela nad tím, že bych mohla udělat zase takový "zajímavý" článek o něčem jiném, ale zárověň o něčem, co souvisí s královskou rodinou. Protože na Buckinghamský palác už jsem myslela hoooodně dlouho, ale neodvažovala jsem se dlouhou dobu na takový poměrně velký téma skočit. No nicméně...je to tu. :))
Jak říkám, na tohle téma by se dala napsat knížka :D, takže jsem vypíchla asi jen to nejzajímavější, co by vás mohlo zajímat, případně vám i něco dát. :D

Buckinghamský palác je oficiální sídlo britské královské rodiny. Nachází se v hlavním městě Velké Británie - Londýně.

Palác byl postaven v roce 1703 jako Buckingham House a až královna Viktorie ho (v roce 1837) "povýšila" na královské sídlo.

 
 

Reklama