princ Harry

Princ Harry byl na Slovensku

14. června 2014 v 12:16 | Rinna

Ahoj lidičky,
asi předevčírem jsem se dívala na jojku a z toho co jsem viděla jsem byla velmi překvapená. A co to bylo? No už podle názvu je to jasné. Princ Harry byl údajně na Slovensku na svatbě dcery hraběnky Ilony von Krockow. Oslavy této svatby se konaly od pátku 6.6. až do neděle 8.6. a to na zámku v Belé ( u Štúrova).
Harry se zde měl ukázat se svou bývalou přítelkyní Chelsy Davy. Dcera již zmiňované hraběnky si brala francouzského obcodníka s diamanty Alexandra Mavrose. Důvod proč na této svatbě byl i Harry je ten, že Alexandr dodává šperky i do Buckinghamského paláce.
Všude v českých a slovenských médiích se píše, jak se o tom psalo i v zahraničí nebo jak jeho účast potvrdil Buckinghamský palác a tím už se dostáváme k části, která mi přijde trochu zvláštní. Ano určitě bylo skvělé, že tady byl, ale přijde mi to opravdu trochu divné. Buckinghamský palác nikdy nic takovéhoto nepotvrdil a také nejsou žádné důkazy, tedy žádné fotky a nic takového. No přijde mi na tom divné, že by fotku s ním vůbec nikdo nezveřejnil, ale tak možné to je.

Tady máte ještě odkaz na středeční televizní noviny na Jojce: http://www.joj.sk/video/S6Ti4k <- tuto reportář najdete v čase 8:04

Harry si zahrál s dětmi rugby

30. května 2014 v 20:13 | Rinna
Princ Harry se hrálo ragby

Ve čtvrtek princ Harry cestoval do Suffolku, kde navštívil Ipswich-based charity Inspire Suffolk, což je tedy charita, jejímž cílem je vzdělávat a motivovat děti prostřednictvím sportu. Tuto charitu vedou Terry Baxter a Dave Muller a pracují s více něž 60 000 dětmi.

Italské a estonské turné

26. května 2014 v 15:54 | Rinna

Předminulý týden (přesněji od 16.5 do 19.5. a moc se omlouvám, že to sem dávám až takhle pozdě ) se princ Harry nacházel v Itálii na jeho turné. Jako první zavítal do Tallinnu, kde položil věnec k památníku věnovanému válce za nezávislost, známého jako Vabaduse Valjak. Samozřejmě se také zastavil, aby se pobavil a vyfotil se svými fanoušky.

Princ Harry je zase volný!

30. dubna 2014 v 15:19 | Rinna

Zatímco Kate s Williamem včera oslavili své 3. výročí svatby, vztah prince Harryho zřejmě skončil, a tak se další svatby ještě nějakou dobu asi nedočkáme. I když i William s Kate měli ve svém vztahu menší problémy, v roce 2007 se rozešli, ale nakonec se dali zase dohromady. Musíme si počkat :) . Jinak kdo tento vztah ukončil absolutně netuším. Někde jsem četla, že Harry, protože byla Cressida moc náročná a někde zase, že to skončila Cressida, protože se chce věnovat kariéře a nechce se vázat.

Našla jsem dokonce jakousi anketu, zaměřenou na to, jestli se k sobě ti dva vrátí nebo ne. Jak můžete vidět převažuje názor, že je to takto lepší.

Princ Harry cestuje na Antarktidu

26. listopadu 2013 v 15:06 | Adele
Ahojte ;)
musela jsem se s vámi pochlubit touhle fotkou, kterou zveřejnil princ Harry. Fotka zachycuje přímo jeho samotného během jeho cesty do Antarktidy.
Ten jeho pohled je prostě úžasný. Líbající Ty jeho vlasy + zrzavý vousy. Musím se přiznat, že tohle je asi poprvé, co ho vidím neoholeného, jinak mi vždycky přijde, že je upravený. Ale jestli takhle vypadá jako neupravený.....?? Je prostě pořád fešák a tečka. Usmívající se
Přeju mu šťastnou cestu, ať se domů vrátí celý a hlavně ať si to tam teda užije. Přece jenom, na takový místo člověk nejezdí zrovna každý den. :)
Harry je patronem charitativní organizace Walking Wounded (neboli "Jdeme se zraněnými"). A už dříve se společně s ní vydal na severní pól. No a aby mu ve sbírce nechyběl ani ten jižní, rozhodl se, že letos společně s několika zraněnými vojáky (veterány) britské armády, kteří přišli o ruky či nohy ve válce v Afgánistánu, podstoupí náročnou trasu na jih.
Harry se na tuhle cestu řádně připravoval. Už dříve si totiž vyzkoušel pobyt v tzv. antisauně neboli byl zavřený 20 hodin při teplotě -35 stupňů Celsia s vítrem o rychlosti až 70 kilometrů v hodině!!! Překvapený
Harry při zkoušce v "mrazáku"
Jeho dobrodružství má trvat údajně 2 týdny a určitě nebude pro "bábovky". Denně by totiž podle plánované trasy měli vojáci ujít kolem 14-19 km v těchto strašných podmínkách!
Docela ho obdivuju, dobrovolně bych asi do něčeho takového nešla. Je vidět, že není žádný rozmazlený fracek, který charitu bere jen jako účast na nějakém galavečeru v luxusních róbách v centru města, ale je schopný kvůli ní poskytnout i něco takového. ♥ :D

Princ Harry dnes slaví své 29. narozeniny

15. září 2013 v 19:42 | Rinna
Dnes je to 29 let od doby, kdy se princezně Dianě a princi Charlesovi narodil úžasný princ Harry.

Tým Prince Harryho vyhrál zápas v pólu

16. května 2013 v 19:56 | Rinna

Tým prince Harryho vyhrál turnaj Greenwich Polo Club na pomoc Sentebale
 
 

Reklama