Kate Middleton

Kate Middleton: Druhý dědic

5. května 2015 v 15:54 | Rinna
Dnes v 20:15 se na Prima Love objeví dokument s názvem Kate Middleton: Druhý dědic (Kate Middleton: Heir we go again!). Tento dokument vznikl na podzim 2014, kdy bylo oznámeno druhé těhotenství Kate. Měl by zahrnovat také komentáře různých novinářů a lidí, kteří jsou nějakým způsobem s britskou královskou rodinou spjati - Katie Nicholl (odbornice na královskou rodinu - píše o nich knihy), Andrew Morton (novinář, napsal např. životopis princezny Diany), Dickie Arbiter(do roku 2000 byl tiskovým mluvčím královny), Ken Wharf (bývalý osobní strážce princezny Diany).

Upoutávka (v angličtině):

Kate je v porodnici!

2. května 2015 v 12:59 | Rinna
Konečně je to tady! Kate rodí!
Kensingtonský palác oznámil, že dnes v šest hodin ráno byla Kate přijata do nemocnice St. Mary a je v rané fázi porodu. Společnost jí samozřejmě dělá princ William. George by měl být doma se svou chůvou.

Už jen 5 dníí... :)

17. července 2014 v 8:22 | Adele
1. narozeniny prince George se blíží...
Malá vzpomínka ;) ♥
Čeká Kate první samostatná zahraniční cesta?

16. července 2014 v 11:19 | Adele
Zatím to neni oficiální, nicméně zdá se, že velmi pravděpodobné. Už je to pár týdnů, co se spekuluje o tom, že Kate čeká první samostatná zahraniční cesta - to znamená bez Williama (a snad i bez George Nerozhodný ).


A jakou zemi vlastně Kate navštíví? :))

Kateiny svatební šaty byly zvoleny nekjrásnějšími vůbec

11. července 2014 v 9:00 | Adele
Pohádkově svatební šaty Kate Middleton byly zvoleny těmi nejhezčími svatebními šaty na světě. Alespoň to udává server wrappler.com.

Od svatby Willse a Kate je to už něco málo přes 3 roky (Božeee to tak letí Plačící), ale přesto se na ni nezapomnělo. Není to totiž tak dávno, co byly pohádkové svatební šaty Kate Middleton zvoleny těmi úplně nejkrásnějšími svatebními šaty v historii.

Přenádherné šaty navrhla návrhářka Sarah Burton a jejich podoba byla přísně střežěna po celou dobu zásnub.

Mužské finále Wimbledonu - Djokovič vs. Federer, a Kate s Willsem v publiku. Komu fandili?

8. července 2014 v 20:31 | Adele
Co by to bylo za úžasné mužské finále Wimbledonu, nebýt účasti Kate a Williama. Mrkající Ovšem, že kromě nich se na nedělním finále objevily i další známé tváře, ale o tom víc až v samotném článku.

wow jejich podpora je úžasná :))
Prince William and the Duchess of Cambridge

Co jsou to za ksichty? :D Ani podpora Kate a Williama na Wimbledonu pro Murrayho nestačila...

6. července 2014 v 17:51 | Adele
Tak už jsem konečně doma a čeká mě pořádný kus práce okolo článků. Začínám Wimbledonem. Vím, že tohle pro Vás není nejspíš žádná aktualita, ale dát jsem to sem prostě musela. Smějící se I když trochu se spožděním...

Po vzoru Pippy a Jamese, kteří taktéž poctili Wimbledon svou návštěvou (zde) i Kateiných rodičů (článěk zde) se i Kate společně s Williamem vydali podpořit jejich krajana - Skota Andyho Murrayho.


Kate navštívila školu v severním Londýně

2. července 2014 v 12:11 | Rinna
Včera ráno se Kate objevila ve škole v severním Londýně.


Po příjezdu si povídala se zdejšími školáky. Kate zde byla jako patronka Place2Be a šla zkontrolovat průběh projektu M PACT, který pomáhá dětem jejihž rodiče berou drogy nebo jsou závislí na alkoholu. Tento projekt zahájila Kate loni v Manchesteru spolu s Johnem Bishopem (I tento rok přišel spolu s Kate).

Kate na neoficiální návštěvě Treehouse Hospice

25. června 2014 v 14:01 | Adele
Od 13. do 20. června běžel v Anglii tzv. Children Hospice Week. Kate v tomto týdnu podnikla jednu neoficiální návštěvu Treehouse Hospice.

Je známo, že Kate (jako členka britské královské rodiny) je patronkou tzv. skupiny EACH Hospice. Hospic Treehouse patří právě pod řadu skupiny EACH.

Kdyby někdo nevěděl, co to hospic vlastně je..... Je to něco jako nemocnice, jakási instituce, kde garantujou poctivou péči o pacienta (většinou se jedná o dlouhodobě nemocné lidi, nebo lidi, kteří se už nemohou žádným způsobem vyléčit).


Kate jako vždy se po celou dobu usmívala, povádala si nejen s dětmi ale i s personálem.


Námořnická Kate v Bletchley Park

24. června 2014 v 21:24 | Adele
Kate Middleton visits Bletchley Park

Je to už minulou středu 18. června, kdy Kate navštívila Bletchley Park. Myslím, že tahle událost pro ni byla hodně osobní, jelikož se zde setkala s kamarádkou, která během druhé svtětové války pracovala s její babičkou (která už nežije).
 
 

Reklama