George Alexander Louis

Už je to rok!

22. července 2014 v 20:43 | Adele
♥♥♥

Georgefever vypukla naplno :DD Na interetu se to tímto tématem jen hemží. Popravdě se ani nedivím, když je tak božíí Líbající. Ani jsem se nemusela nějak extra snažit, abych narazila na tolik článků a informací :) Tenhle článek je věnován takovým "blbinkám" :DD

Tahle fotka je naprosto dokonalá. Úžasná vzpomínka na 22. července 2013, nemyslíte? :)

Do třetice dobrého. William a Kate zveřejnili další nové fotky s Georgem :)

22. července 2014 v 12:00 | Adele
K příležitosti 1. narozenin prince George již dříve Kate s Williamem slíbili, že zveřejní tři společné fotky. Konečně se tak stalo! Já osobně bych se na ně mohla dívat do alelůja, protože jsou naprosto božské!!! ♥

Kdo je ještě neviděl, tak honem! :)

John Stillwell/PA Wire

The Big Day is coming :)

21. července 2014 v 20:16 | Adele
Aj! Jak já se na zítřek těšííím :) K příležirosti Georgeových 1. narozenin už Palác vypustil jednu jeho novou fotku. Princ George na na ni zachycen během dřívější návštěvy výstavy Sensational Butterflies. Jde vidět, že George už zvládá první krůčky zcela sám! :)

John Stillwell/PA Wire

Už jen týden do prvních narozenin George ♥ Odpočítáváte?

15. července 2014 v 11:46 | Adele
Ó Bože! Svět se zbláznil! Smějící se Už teď různě po internetu kolují různá videa a přání ohledně 1. narozenin prince George, které oslaví přesně za týden - v úterý 22. června.

Tohle video je opravdu úžasné :) Musela jsem se o něho s Vámi podělit. Hello si s tím dalo vážně práci :). Ale....nevím jak Vám, ale mně příjde spíš něž oslavné, takové smutné. :( Ta hudba a ten vážný hlas...


Dres pro George

15. listopadu 2013 v 6:00 | Rinna

Tento dres předal Williamovi kapitán ragbyového týmu Wales - Sam Warburton.

Georgie ♥

4. listopadu 2013 v 8:00 | Adele
Tak s totou fotkou jsem nemohla jinak než ji sem dát. Co na ni říkáte? No není okouzlující...

Další oficiální fotka

28. října 2013 v 9:10 | Rinna
Ven se dostala další z oficiálních fotek, na ktéré je William, Kate a George. Tento nový portrét byl vypuštěn ve Velké Británii v nedělních novinách. Osobně se mi líbí asi nejvíce z těch pěti fotek. George mi tady přijde opravdu šťastný a celá ta fotka se mi zdá o dost přirozenější a méně formálnější než ostatní.

Oficiální fotky - křtění prince George

25. října 2013 v 16:11 | Adele
Ahojte všichni,
kde mám začít? :D Včera kolem 22 hodiny Palác konečně zveřejnil tolik očekávané oficiální fotky ze křtin ani ne tříměsíčního prince George.
Všechny snímky byly pořízeny v Morning Room v Clarence House fotografem Jasonem Bellem.

Myslím, že k fotkám se ani vyjadřovat nemusím. Úplně mi vzaly dech, všichni jsou na nich totálně boží, a malý George je nááádherný. Líbající
Tahle fotka je ale ze všech božských fotek asi ta nejbožštější :D. Kate an ni vypadá překrásně, je vidět, že je opravdu šťastná a myslím, že i pyšná - koneckonců, vždyť má být na co :D.
William, ačkoliv ho nevídáme usmívat se až zas tak často jako Kate, mi příjde taktéž takový uvolněný. Jsem ráda a strašně mu přeji, aby po tom strašném neštěstí a po plno tragédiích přicházelo už jen to dobré. Aby se všemi těmi "trny" už prokousal a konečně našel to, co myslím, za všechnu tu bolest v jeho životě stálo.
No a George? Nemůžu se na něho vynadívat Líbající. Je středem pozornosti fotky, strašně se mi líbí, jak se usmívá a natahuje tak ty ručky....lepší fotka snad být ani nemohla.

Pár videí ke křtění :)

23. října 2013 v 18:30 | Adele
video s historií křtění:

Přímo nejspíše před dnešním křtěním. Nejlepší je, jak tam, nazačátku Harry jakoby "skočí" ke královně a políbí ji. Zajímalo by mě, jestli Kate před ní dělá pukrle, nebo ji taky políbila na tváře, Z toho videa to zrovan moc nejde poznat :( Ale George je božííí ;) :D

Tak roztomilého George si ani neumíte představit, koukněte jak to nejen jemu na křtinách slušelo

23. října 2013 v 17:53 | Adele
Ahojte!
Jsem strašně šťastná, že se podařilo udělat aspoň nějaké snímky z dneška. Na oficiální fotky, které budou foceny fotografem Jasonem Bellem v Clarence House, si sice budeme muset počkat až do čtvrtečního odpoledne, kdy by měly výt zveřejněny.

Podívejte, tohle překrásné miminko je budoucí král George :D
Prince George is held by his father Prince William as they arrive at Chapel Royal

Pyšná maminka v náručí s Georgem. Strašně se mi líbí její dnešní kostýmek a celkový outfit, myslím, že pleťové barvy k ní zkrátka jdou. Tento kabátek je od britské značky Alexander McQueen.
The Duchess of Cambridge carries her son Prince George after his christening
 
 

Reklama