Fotka měsíce

Fotka měsíce července

10. července 2014 v 11:09 | Rinna
Máme tady výsledky hlasování o fotku měsíce. Vyhrála fotka z Francie (článek ZDE).

Onqdgbn3

Fotka měsíce července - HLASOVÁNÍ

3. července 2014 v 11:11 | Rinna
Ahoj,
máme tady opět fotku měsíce. První dvě fotky jsou z Francie a druhé dvě z garden party.

Fotka měsíce června

9. června 2014 v 14:47 | Rinna
Ahoj,
mám tady fotku měsíce června. S velkou převahou vyhrála fotka číslo tři a stejně jako minulý měsíc je to fotka s Georgem :)
Jen tak pro přiblížení, tato fotka je z Australského turné, přesněji z Velikonoční neděle, kdy se všichni tři vydali do zoo, kde se otevíral výběh věnovaný pravě Georgovi (článek ZDE).

James Whatling / Splash News

Fotka měsíce června - HLASOVÁNÍ

2. června 2014 v 18:28 | Rinna
Ahoj,
máme tady hlasování o fotku pro měsíc červen. Opět jsme vybrali fotky z australského turné, hlavně tedy proto, že se Kate tento měsíc moc nikde neukazovala, ale také proto, že se těch fotek nemůžeme nabažit :D

Fotka roku

14. května 2014 v 16:10 | Rinna
Už celý rok sem dáváme "pravidelně" každý měsíc novou fotku měsíce, a tak by nebylo možná od věci připomenout si, které fotky jsme zvolily v průběhu toho roku za nejlepší.
Zajimalo by mě, která se vám líbí nejvíce, takže jsem vytvořila anketu a hlasujte pro tu nejlepší.
A tady už je máme:

Fotka měsíce května

13. května 2014 v 16:16 | Rinna
Ahoj,
mám tady tedy vyhlášení fotky měsíce pro květen :) Upřímně jsem tentokrát neměla ani nejmenší tušení, jaká fotka by mohla zvítězit. Nakonec jsem hrozně ráda, že to vyhrála fotka s Georgem, která mi přijde neuvěřitelně roztomilá ♥ a navíc patřila mezi mé dva favority :D.
Takže co si myslíte o nové fotce měsíce? :)

Photography by Woolf/Crown Copyright

Fotka měsíce května - HLASOVÁNÍ

8. května 2014 v 21:13 | Rinna
Ahojky,
a máme tady hlasování o fotku měsíce pro květen. Bohužel jsme na to zase nějak pozapomněly, takže je to se zpožděním. Hlasování bude trvat jen pár dnů, ale snad někdo z vás zahlasuje za tu dobu :D a tady už máte teda fotky, které jsme vybraly, všechny jsou z Australského turné.

Fotka měsíce dubna

8. dubna 2014 v 6:00 | Rinna
Ahoj lidičky,
máme tu nějaký ten pátek už nový měsíc a s tím musíme zvolit i novou fotku měsíce. Bohužel jsme měly teď nějakou dobu hiatus kvůli škole, takže jsme nepřidávaly moc článků a proto také zveřejňujeme fotku měsíce až teď. V každém případě se zdá, že už by jsme mohly zase stíhat a navíc je teď to turné, takže vlastně musíme!!! :D A tak hiatus slavnostně rušíme, no zkrátka vracíme se zpátky! :) Ale teď už přejděme k té fotce. Vytvářet anketu už nyní zřejmě nemá moc smysl, takže jsme ji vybraly my, nicméně slibuji, že příště už to necháme na vás :)

Tak co na ni říkáte?

Fotka měsíce března

8. března 2014 v 14:00 | Adele
Ahojte,
tentokrát jsme fotku měsíce vybraly bez vás. Už je skoro půlka března, takže dělat nějakou anketu by to jen zbytečně prodlužovalo a rovnou bysme mohli dělat fotku dubna. Usmívající se
Fotka byla pořízena na galavečeru v National Portrait Galery, kde se Kate jako na oficiální akci objevila poprvé v novém roce. Už v článku, týkajícím se této akce jsem zmiňovala, že se mi tahle fotka strašně líbí, takže když jsme se teda domluvily, že fotku vybereme samy, byla to tak nějak jasná volba. ;)
Snad se líbí i vám.
Alastair Grant/WPA Rota/Nunn Syndication/Polaris

Fotka měsíce února

10. února 2014 v 18:47 | Rinna
Ahoj,
tak tady mám konečně fotku tohoto měsíce a jsem osobně strašně ráda, že to vyhrála zrovna tato fotka, protože je na ní Kate stranšě roztomilá a konec konců co jiného by se dalo čekat, vždyť jí byly jen tři roky. Myslím si, že je to super i proto, že fotky jako je tato už asi ve fotce měsíce nebudou, byla to zkrátka taková vyjímka, i když co víme, třeba si to za nějakou dobu zase rozmyslíme Smějící se .

 
 

Reklama