Blog

Hiatus

18. července 2014 v 6:02 | Adele

18.7. - 27.7. 2014


Je nám to moc líto, ale bohužel teď na pár sní budeme muset vyhlásit hiatus. Nebudu Vám lhát...zkrátka a dobře...jedeme za lepším ;) :D ♥

Je blbá shoda náhod, že tu nebudeme ani jedna zrovna na Georgovi 1. narozeniny Plačící, ale co se dá dělat. Nerozhodný Až přijedem, tak Vám to vynahradíme :)

Díkyy
PS: Datum je pouze orientační, snad se vrátíme co nejdřív :)

PPS - pro Affs: Straaaašně se omlouvám, že jsme Vám to nestihly napsat na blogy. Takže to nejspíš zjistíte, až když sem zavítáte :(

Výsledky kontroly affs + náběru affs

24. června 2014 v 17:47 | Rinna

Tak tady máme se zpožděním výsledky kontroly affs a také seznam nových affs. Jak sami uvidíte, celkem nám to prořídlo, ale tak co se dá dělat, že? Jinak se vám všem chci za nás obě moc omluvit, protože poslední dobou jsme moc nepřidávaly a ani jsme tak často neobíhaly, takže snad už to teď bude lepší, když máme konečně uzavřené všechny známky. :D

Kontrola affs

3. června 2014 v 20:44 | Rinna

Ahoj,
poslední dobou mám takový pocit, že některá naše affs už sem nechodí a nebo jen zřídka, takže jsem se rozhodla udělat neohlášenou kontrolu, aby jsme v tom měly zase pořádek.
Čas zapsat se máte do: 20.6. 2014

Pravidla:
1. Obíhat alespoň 3x týdně (úplně na tom tak netrvám, ale jsem toho názoru, že je lepší, když sem chodíte a nejsme affs, než kdyby jste sem nechodili a byli jsme affs)
3. Komentáře typu "Obíhám, jak se máš?" nebo ty, které se netýkají našich článků se nepočítají.
2. Nekopírovat beze zdroje.


Do komentářů prosím napiště:

1. Přezdívka
2. Blog
3. Proč chceš zůstat affs?
4. Souhlasíš s pravidly?Nové Affs:
Pokud chcete někdo nový spřátelit pište -> SEM <-


1. narozeniny blogu :*

14. května 2014 v 6:00 | Rinna & Adele

Ahoj :*
nemůžu ani uvěřit, že už je to rok ode dne, kdy jsme tento blog založily. Tenkrát jsme se nemohly pořád k ničemu odhodlat, říkaly jsme si, že nevíme jak s blogem pracovat, nebudeme mít možná na blogování čas atd. No nakonec jsme si jej přece jen založily, dělaly jsme první články, první design (provizorní, ten byl vážně otřesný a myslím, že jej snad ani skoro neviděl, protože tu byl jen prvních pár dnů, naštěstí :D ). Ale takhle je to asi u každého :D .
V každém případě by jsme vám chtěly moc poděkovat, že náš blog sledujete a třeba sem i chodíte pravidelně.

SOUTĚŽE :D

25. dubna 2014 v 18:18 | Rinna

Ahoj,
připravila jsem vám článek o již jednou zmiňovaných soutěžích. Nemohly jsme se tenkrát rozhodnout jakou udělat a po dlouhé úvaze jsme vybrali soutěž Vyfoť se jako Kate. Nicméně jsem byla včera mile překvapená, když se nám na mailu objevila povídka od Lenky a díky ní jsme se rozhodly, že uděláme tedy i soutěž povídkovou. Sice vás dost psalo, že neumíte psát, ale myslím si, že alespoň za zkoušku člověk nic nedá a třeba by jste nakonec byli i překvapení, jak se vám to povedlo :D Určitě by bylo úžasné, kdyby jste se tedy zúčastnili i této soutěže, nicméně vás do ničeho nechci nutit, takže rozhodnutí je jen na vás. Jen ještě zmíním, že soutěže jsou přístupné pro každého, ať máte nebo nemáte blog. :) Můžete se zúčastnit obou soutěží najednou. A aby jsme měly alespoň trochu přehled kolik se vás zúčastní, prosím, zahlasujte v anketě. :)
A teď již k určitým soutěžím a pravidlům:

Vyfoť se jako Kate
 1. Soutěže se může zúčastnít kdokoliv.
 2. Musíte se vyfotit v něčem, co vám připomíná Kate.
 3. Na fotce nemusí být váš obličej (můžete jen uříznout, zamaskovat,...)
 4. Svou fotku nám pošli na mail HRHkatemiddleton@seznam.cz
 5. Do mailu napiš:Jméno nebo přezdívku (kterou budeme moci zveřejnit), co vám na vašem oblečení připomíná Kate (nejlepší by bylo zaslat nám i fotografii Kate v podobném oblečení), tvou fotku.
 6. Fotky můžete posílat do 12.5. 2014

Napiš povídku
 1. Soutěže se může zúčastnit kdokoliv.
 2. Povídka může mít maximálně 1200 slov a musí v ní vystupovat alespoň jeden člen britské královské rodiny.
 3. Pošli nám ji na mail HRHkatemiddleton@seznam.cz
 4. Do mailu napiš: Jméno nebo přezdívku (kterou můžeme zveřejnit), Název povídky a samozřejmě tvou povídku.
 5. Povídky můžete posílat do 12.5. 2014
A výhra?
Jedná se o náramek s fotkami Kate. Berte prosím výhry s rezervou, jsou to totiž jen pouhé výplody mé kreativní chvilky, která mě sem tam přepadne. A jelikož máme soutěže dvě, určitě nějký ten náramek ještě přidělám. Mám vlastně ještě jeden, který je ale pouze s různými nápisy, které se týkají královské rodiny. Nicméně, jsem si říkala, že by se to dalo udělat tak, že vítěz si sám může říct, koho (z královské rodiny, nebo třeba i jaké nápisy) by na náramku chtěl, samozřejmě pokud nebude stát o náramek s Kate. :)


Snad jsem na nic nezapomněla, kdyby něco nebylo jasné, určitě se ozvěte :) Takže už jen připomenu ať dáte vědět alespoň v anketě a promyslete si čeho se zúčastníte :) Už se moc těším na vaše příspěvky v obou soutěžích :)

Oslavte s námi narozeniny blogu

23. dubna 2014 v 19:51 | Rinna

Ahoooj,
za pár týdnů, přesněji 14. května, to bude rok ode dne, kdy jsme založily tento blog. Jsme vám hrozně moc vděčné za každou vaši návštěvu, zvláště, pokud se sem vracíte a věřte, že pokud zde někdy zanecháte komentář, strašně nás to vždy potěší, protože víme, že to co děláme není úplně zbytečné.

A teď už k našim plánům. Rozhodly jsme se pojmout náš narozeninový den trochu zábavnější formou, uspořádáme pro vás nějaké ty soutěže, kvízy a tak, které se tu budou objevovat v průběhu celého dne. Jelikož to vychází bohužel zrovna na všední den, uděláme to zřejmě až tak od 14:00, aby se vás zapojilo co nejvíce. Více informací vám ještě asi řeknu někdy v dalším článku, protože si sami ještě musíme rozmyslet, jak to bude celé probíhat a co vše tedy uděláme.

V každém případě, chceme udělat alespoň jednu velkou soutěž, do které hodlám dát náramek s fotkami Kate. A mám ještě další náramky, takže toho možná bude i více. :D Jde jen o to, o čem celá soutěž bude, protože právě toto nám dělá největší problém. Takže máme několik variant a chci se vás zeptat, jestli by měl někdo zájem se to zúčastnit, po případě čeho, nebo teda kterou soutěž by jste spíše chtěli:
 1. Povídka - samozřejmě by se musela týkat někoho z Brotské královské rodiny, takže by to byla spíše fanfiction (možná bych i sama zkusila něco napsat, ale to by se samozřejmě nepočítalo :D )
 2. Vyfotit se jako Kate - respektive najít oblečení, které vám Kate připomíná a vyfotit se v tom (nemuseli by jste si fotit obličej)
 3. Vaše nápady - pokud by vás napadlo něco lepšího, o co by jste více stáli, stačí jen napsat a my o tom určitě pouvažujeme.
Tak a to by bylo asi prozatím vše, co bych chtěla k tomuto říct a doufám, že nám dáte vědět, jestli by jste měli zájem se zapojit :)

PS.: Pokud by jste chtěli pro tento den (14.5.) nějaký speciální článek nebo "aktivitu", každý návrh se cení. :)

Sorry :(

6. března 2014 v 21:55 | Adele
Ahojte všeci,
asi jste si všimli, že to poslední dobou lajdáme jak se dá... :( Prostě jednak nemáme čas a jednak máme takové období krize (doufám, že všichni ostatní, co mají blog nás v tomto chápou a ví, jaké to je). Obě doufáme, že nás to za chvilku přejde a budeme se zase těšit na psaní. Jen do té doby.... ani ne, že bychom chtěly vyhlásit hiatus, ale prostě budeme aktivní míň. O víkendu snad něco přidáme a pak uvidíme. Hlavně si chceme veškerou energii schovat na duben, kdy to díky jejich zahraniční cestě do Austrálie bude hodně nabité.
Takže ještě jednou... Sorry :(

Jsme zpátky!!! :)

24. února 2014 v 18:52 | Adele
Ahojte všeci,
chci vám jen oznámit, že už jsme se konečně vrátily z lyžáku. Obě zdravé a lehce podvyživené :D :D. Vcelku to dopadlo dobře - jen jedna zlomená ruka, jedno vyhozené rameno, jeden odjezd hned po ani ne dni s horečkama.... Jestli se ptáte na sníh tak no..hmn.... :D nebylo to úplně nejlepší, ale myslím, že se dalo, vzhledem k letošní situaci. Klidně bych si ho zopakovala znova, hlavně kvůli děckám a takové té pohodě co tam byla :D
A co vy? taky jste letos byli na lyžáku, nebo vás teprv čeká?

Tady jsme našla nějaké fotky aktivní Pippy, které mi tak trochu připomněly, jak jsme byly my na běžkách Smějící se. Pro mě to byla premiéra, ale docela se mi to líbilo, dokonce jsem šla i dobrovolně podruhé. Myslím, že Rinně se to líbilo taky, i když ne tak hodně jako mně. Přece jenom má radši lyžování... :D


Lyžák

17. února 2014 v 9:00 | Rinna + Adele

yourroyal-highness: The Royal Family on the Balcony of the Buckingham Palace ❤

Ahoj lidičky,
tímto článkem by jsme se vám chtěly omluvit, že zřejmě nebudeme tento týden obíhat Affs, protože jedeme obě na lyžák. Články budou přednastavené, takže budete mít snad i tak, co číst. :D A kdyby jsme tam náhodou chytily Wi-fi (což není jisté, protože jedeme asi do nejhorší chaty, co mohli učitelé vybrat), tak určitě přidáme i nějaké ty novinky.
Jen tak mimochodem (aby ten clánek nebyl az tak prázdný :D ), tenhle článek je taky přednastavený, takže zřejmě už v téhle době sedíme v autobuse nebo jsme konecně dorazily na ten "úžasný" hotel. Nejlepší na tom všem je, že samotná jedna učitelka nám říkala, jak je ten hotel hrozný atd., takže se máme vážně asi na co těšit. :D Ale snad bude alespoň sranda :D Takže se zatím mějte a promiňte mi tenhle článek o ničem :D

Vylepšení blogu

28. ledna 2014 v 10:09 | Rinna


Ahoj lidičky,
jak už víte, momentálně se s Kate ani s celou královskou rodinou nic zajímavého neděje, tedy až na narození dcery Zary, a tak se snažíme najít různé věci, které by vás mohly zajímat. A toho se také bude týkat tento článek. Jde nám spíše o to, zeptat se vás na pár otázek ohledně chystaných článků, vylepšení blogu atd. Děláme to hlavně proto, že nevíme co vše byste si tady přáli mít a tak by se nám hodila málá rada. Všem, kteří odpoví alespoň na některou z těchto věcí moc děkuji.

1) Byly by jsme vám strašně moc vděčné, kdybyste nám napsali, o čem by jste si přáli, aby jsme udělali článek (já nevím například třeba nějaké určité články, zaměřené třeba na bizarní věci, dětství členů královské rodiny, atd. nebo jsem také přemýšlela třeba o nějakých fan-fictions, ktéré se mi teď zdájí celkem populární, ale na druhou stranu nevím, co by z toho vylezlo a jestli by byl někdo (kromě nás dvou) třeba i ochotný něco sepsat).

2) Chystáme se pokračovat v životopisech dalších členů královské rodiny a tak jsem se chtěla zeptat, čí by jste chtěli udělat tak nějak přednostně.

3) Snažím se nyní udělat článek o královských svatbách po celém světě asi od roku 1923. No problém je to, že je toho tolik, že nevím co s tím. A můj dotaz je ten, jestli by jste by vás to opravdu zajímalo a jesli by jste radši chtěli opravdu všechny svatby po celém světě, ale bylo by to na více článků, nebo jen svatby v britské krlávoské rodině, s tím, že by toho nebylo tolik.

4) Co by jste na tomto blogu změnili?
 
 

Reklama