Kate je v porodnici!

2. května 2015 v 12:59 | Rinna |  Kate Middleton
Konečně je to tady! Kate rodí!
Kensingtonský palác oznámil, že dnes v šest hodin ráno byla Kate přijata do nemocnice St. Mary a je v rané fázi porodu. Společnost jí samozřejmě dělá princ William. George by měl být doma se svou chůvou.
Princ William byl již více jak týden na otcovské dovolené. Kate několik dní přenášela a teď je to konečně tady. Dnes se princi Georgovi narodí mladší sourozenec a všichni se konečně dozvíme pohlaví děťátka Williama a Kate. Nicméně je možné, že stejně jako při porodu George, palác oznámí, že Kate už porodila až o několik hodin později.

Po té, co byla Kate přijata do nemocnice, stojí před jejími dveřmi policisti a zůstanou tam, dokud Kate s Williamem neopustí nemocnici i s jejich novým přírůstkem.

Lindo-wing-

Samozřejmě nesmí chybět ani příznivci královské rodiny.


Většina lidí věří, že se narodí holčička. V holčičku také doufá princ Charles, jak ve středu oznámil. Nicméně já osobně mám podezření, že to bude opět chlapec. Zdá se, že Kate opět nijak viditelně nepřibrala a to bývá většinou spojováno s narozením kluka. Avšak vyjímka potvrzuje pravidlo. Jedno je jisté. Sázkařské společnosti si přišly na nemalé množství peněz, jelikož lidé vsází na úplně všechno. Tedy pohlaví, jméno, datum a čas narození, šaty Kate ve kterých vyjde z nemocnice a spousty dalších věcí.

A co myslíte vy? Bude to holčička nebo kluk? Případně si tady můžete zkusit tipnout i všechno ostatní, o čem jsem se tu zmínila. Konec konců tady za svůj tip nic platit nemusíte, ale na druhou stranu bohužel nejde ani nic získat. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HRH HRH | 7. května 2015 v 12:25 | Reagovat

Tipovala jsem holku, protože když byla Kate těhotná poprvý přibrala daleko víc než s druhým, dost přibrala i v obličeji s Georgem a teď nepřibrala skoro nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama