Je to tu!!! Vévodkyně Kate už je v nemocnici

22. července 2013 v 10:10 | Adele |  Kate Middleton
Ahoj všichni,
tak je to tu. Dnešek bude šťastným dnem pro prince Williama a Kate.


duchess of cambridge


Kate byla dnes brzo ráno (uvádí se kolem 6 hodiny) přijata do nemocnice St. Mary´s se začínajícími porodními bolestmi, kde za chvíli porodí svého prvního potomka. Doprovázel jí její manžel, princ William.

Přijeli autem z Kensingtonského paláce (zcela sami, bez polecejní eskorty), kde jsou od té doby co se zde přesunuli od rodičů Kate, kde pobývali většinu týdne.

Oficiální zprávu, že Kate začíná rodit vydal Kensingtonský palác (zhruba okolo 7:30) až poté, co Kate byla už zhruba 2 hodiny v nemocnici.

Oznámení Kensingtonského paláce :

" Her Royal Highness The Duchess of Cambridge has been admitted to St. Mary's Hospital, Paddington, London in the early stages of labour.

The Duchess travelled by car from Kensington Palace to the Lindo Wing at St. Mary's Hospital with The Duke of Cambridge."


The Lindo Wing, St. Mary's Hospital, Paddington
Z těchto dveří za několik dní vyjdou Kate s Williamem a novým monarchou.

Před nemocnicí je nyní podle odhadů více jak 200 novinářů, forografů a reportérů. A stále jich přibývá. I obyčejní obyvatelé Londýna využívají příležitosti a seskupují se jak kolem nemocnice, tak kolem Buckinghamského paláce. Britská televizní stanice Sky News vysílá i z Berkshire, vesnice, kde žijí Middletonoví.

Ostře sledovaná nemocnice St. Mary´s

Osobně jsem strašně zvědavá, jestli to bude kluk či holka. Co tipujete vy? Já myslím, že to bude holka, nevím proč, ale mám takové tušení...tak uvidíme Usmívající se
Doufám, že se jméno prcka dozvíme co nejdřív - jméno prince Williama bylo oznámeno až o několik dní později - protože se Charles a Diana nemohli shodnout. Ale tak doufám, že Kate a William už mají aspoň nějaké jména v záloze, protože jestli bysme měli čekat týden, tak to nevydržííím!! Smějící se

Pokud Kate porodí holčičku, jednoho dne se z ní stane královna, pokud porodí chlapce, stane se z něj budoucí král.
Po narození bude třetím nástupcem na britský trůn. Jeho/Její titul bude Her/His Royal Highness Princess/Prince of Cambridge (Její/Jeho královská výsost princezna/princ z Cambridge).
A...stane se vůbec první princeznou/princem z Cambridge.

Nový královský monarcha nepotřebuje nutně žádné příjmení, ale pokud by se Kate s Williamem rozhodli, že mu ho dají, vybírali by mezi Mountbatten-Windsor, Wales nebo Cambridge.

Jak dlouho bude samotný porod trvat a jak dlouho budeme čekat, to samozřejmě neví. V případě prince Williama porod trval 16 hodin.!!
Princezna Diana přivedla na svět prince Williama ve stejné nemocnici v roce 1982. Do nemocnice byla přijata mezi 5-6 hodinou ranní, William přišel na svět ve 21:03.


Lady Di, Charles a malý William

Jestli by porod trval dlouho a miminko se narodilo v pozdních nočních hodinnách, bylo by ve znamení Lva. Pokud však vše proběhne hladce a narodí se ještě dnes (což je asi pravděpodobnější), bude ve znamení Raka.

£ 6,265 tolik stojí jednodenní pobyt v nemocnici St. Mary´s v nejlepším pokoji křídla Lindo.

Gathering: Members of the world's media gather outside the Paddington hospital, some of whom have been there for three weeks

Reportéři z nejznámějších zpravodajských stanic neustále vysílají před nemocnicí.

Do Buckinghamského paláce se slétávají gratulace z celého světa.
Britský premiér David Cameron pogratuloval prostřednictvím BBC

" Best wishes to them, a very exciting occasion and the whole country is excited with them. So, everyone's hoping for the best. "

Arcibiskup z Cunterbury:

" My thoughts and prayers are with Kate and the whole family on this enormously special day

Podle nejmenovaných zdrojů se předpokládá, že na cestě za Williamem a Kate jsou její matka Carole a sestra Pippa.


Před Buckinghamským palácem. Fotka stará pár hodin.

Podle expertů by Kate mohla být v porodních bolestech až půl dne. Průměrná délka porodních bolestí je pro prvorodičku okolo 12 hodin. To znamená, že dítě by mohlo přijít na svět pozdě odpoledne nebo brzo večer.

Zhruba okolo půl čtvrté přijela do Buckinghamského paláce královna ze zámku Windsor. Svou dovolenou ve skotském sídle Balmoral s největší pravděpodobností o pár dnů posune - napřed se podívá na nového, v pořadí třetího nástupce na trůn.


V Anglii vejde dnešní den do dějin asi jako "Great Kate Wait" - tak přezdívají dnešnímu čekání. Usmívající se

TO JE ŠÍLENÉ!!! "Baby Cambridge má už i svou stránku na Wikipedii. Smějící se

Některé světové památky jako např. Niagarské vodopády, kašna na londýnském Trafargar Square atd. se "převlečou" do růžova popřípadě do modra, a budou tak oslavovat jeho narození.

Royal arrival: This is the moment Kate and her royal protection officers went through at the Mark Sandford entrance of the hospital at just before 6am this morning
Tohle je ten moment, kdy vévoda a vévodkyně v doprovodu bodyguardů přijíždějí do nemocnice.


Getting a better view: These excited children climb the gates of the Palace and are among the hundreds getting swept away in the excitement of the royal baby's impending arrival
Doslova šílenství. I takhle se dá vystihnout atmosféra v Londýně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silver Silver | Web | 22. července 2013 v 11:56 | Reagovat

Juchúúúú! Jsem strašně zvědavá a natěšená, nemůžu se dočkat. A bude to Lev jako já.), haha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama