Dámy a pánové, představuji Vám budoucího krále Velké Británie a Severního Irska ;)

23. července 2013 v 20:23 | Adele |  Kate Middleton
Prince William and Kate waved and smiled broadly to the waiting cameras as they held their prince on the steps of the private Lindo Wing at St Mary's Hospital in London, 26 hours after he was delivered, weighing 8lbs 6oz.

Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se! Usmívající se

Po dlouhém čekání, kdy ze dveří Lindo Wing vycházeli ven členové personálu, aby mohli stát co nejblíže, se konečně vynořili Kate a William!
Miminko nesla Kate - což bylo velké gesto ze strany Williama, který tak možná chtěl upozornit, že není jako jeho otec Charles. Když se narodil William byl to totiž Charles, kdo malého prince nesl. Na posledních pár okamžiků, kdy na ně novináři volali, že chcou fotku s Dianou nesoucí miminko, ho teprv předal Dianě.

Close up: Kate held the baby as they descended the steps and revealed to waiting reporters they had not yet chosen a name

Kate měla na sobě modré šaty s bílími puntíky a vlasy přirozeně rozpuštěné. Svého syna nesla zapleteného v jakémsi "šátku či dece".

Jak sešli ze schodů k novinářům, podala miminko Kate Williamovi, který ho až do konce držel v náručí. Okolní dav (troufám si říct) přímo šílel, tleska, křičel atd.
Kate a William se stále usmívali a mávali do davů.


S novináři koketoval spíš William, který řekl " díky Bohu, že má vzhled po Kate". Usmívající se Načež zareagovala Kate " Ne, ne, nejsem si tím tak úplně jistá".

Statement: William and Kate both spoke to the press and the Prince said 'thankfully he has her looks'

Vévodkyně z Cambridge strávila v nemocnici přibližně 36 hodin.

Pyšní rodiče se pochlubili, že William byl první, kdo malému prince měnil plínku.
" Je to velký kluk, a taky pořádně těžký" sdělil rozzářený William, "stále pro něj nemáme jméno, ale chceme mu jej dát co nejdřív."
"Nebojte, až bude starší, připomenu mu, že mu to tak dlouho trvalo. Protože vím, jak dlouho tady vy (novináři, reportéři atd. - pozn.) čekáte.


Po krátkém, ale nepopsatelně vzrušujícím rozhovotu a pobytu před nemocnicí se rodiče vrýtili do budovy nemocnice. Tam uložili miminko do sedačky. Následně ještě jednou, avšak co nejrychleji přeběhli z nemocnice do již připraveného auta.
Kate spolu s Williamem a miminkem odjeli do Kensingtonského paláce. Kupodivu (jestli se mi to nezdálo a myslím, že ne) řídil Rande Rover sám William. Kate seděla spolu s miminkem vzadu.

Krátce pře 7 hodinou večerní (opakuji, londýnského času) byla spatřena Kateina sestra Pippa se svým přítelem Nico Jacksonem, jak přijíždějí do Kensingtonského paláce. Po rodičích Kate a Williama by tak mohla být třetí, kdo malého prince uvidí.Nezdálo se, že by miminko spinkalo. Naopak, bylo živé, pořád hýbalo ručičkama. Ale neplakalo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama