Kate - francouzský Voici

12. června 2013 v 18:27 | Adele |  Kate Middleton
Ahoj všichni,
dneska mám úžasný den. Shodou okolností se ke mně dostalo červnové vydání francouzského bulvárního časopisu Voici. Vedle drbání celebrit z Cannes, probírání kde se kdo z francouzských ´miláčků´ opil a špatně oblékl se našla dvojstránka i pro naši Kate!! Sice neumím francouzsky, ale s pomocí své kamarádky, která byla tak hodná a ochotná a přeložila mi tenhle článek do češtiny, abyste se i vy (co franzouštinu neovládají zas až tak dobře, nebo vůbec) mohli dozvědět, co si Francouzi o Kate myslí, píší a co já vím co všechno...
Takže...jdeme na to.
PS: Berte prosím ohled na to, že nepřekládáme slovo od slova, ale pouze shrnujeme obsah. Vyskytující se francouzská přirovnání u nás nedávají smysl, některá slova nahradit lepšími bohužel nelze a někde se v chápání s autorem zcela rozcházíme Smějící se.

Hned nahoře je napsáno "Dítě je očekáváno 13. července." (pozn. oficiálně nepotvrzené)
V článku se píše zhruba tohle:
" Od doby, co se bříško Kate podobá břichu těhotné ženy, princezna je ve startovních blocích...
Čím více se porod přibližuje, tím více Kate září. Těhotná asi 7 měsíců, Kate pokračuje v plnění svých protokolárních povinností s úsměvem, jako 25. května na zahradní párty Buckinghamského paláce. Oblečena ve žlutém kabátě od Emilie Wickstead rozzářila tuto slavnost po boku svého tchána a tchýně - Charlese a Camilly Parker - Bowles. Těch 8 000 lidí, kteří tam byli, si nezapomněli povšimnout, jak moc Kate dýchala štěstím, dokonce i přes nepřítomnost Williama. Několik týdnů od potkání svého "royal baby" si pěkná bruneta užívá přípravu jeho příchodu. A jestli sestřičky v Kensigtonském paláci nejsou pořád připraveny od té doby, co tam byl objeven azbest, vše zbývající bylo doladěno, např. modrá postýlka od slavné značky Bugaloo za 1 300 eur. Ve volném čase se dokonce Kate věnuje pletení, ale přiznává, že ještě potřebuje rady: ´Ještě jsem na to úplně nepřišla´, svěřila se svým nejbližším. Doufáme, že uspěje v upletení prvních svých dupaček do 13. července."

Vpravo dole v modrém rámečku je pak povšimnutí, že Kate se hodlá na nějakou dobu odstěhovat ke své matce.
" Bude žít u své matky! I přes všechny úpravy a zařizování v Kensingtonu, bude to u své matky, ve vznešené rezidenci Berkshire, kde Kate oznámila, že se po porodu nastěhuje, aby se lépe sžila s dítětem. Někteří rozumí, ostatní se v pohledu na toto rozhodnutí rozcházejí - vidí v nich rozchod s královskými tradicemi."


Malým písmem na žlutých šatech se píše " Cítí to tak, bude to matka slepice. Důkaz je, že už si obléká kabát kuřete."

Na druhé staně je pak tématicky (jak jinak) reklama šperkařské firmy, na prsten a´la Kate.


No řekněte, kdo by ho nechtěl...MrkajícíSnad omluvíte nekvalitu fotek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama