60. výročí korunovace královny Alžběty II.

4. června 2013 v 16:32 | Adele |  Kate Middleton
Ahoj všichni,
dneska v Londýně proběhly oslavy 60. výročí korunovace královny Alžběty II. Celá událost proběhla ve Westminsterském opatství zhruba kolem 11 hodiny dopoledne.

Nechyběla ani Kate, doprovázená princem Williamem a princem Harrym. Pro tuhle událost zvolila šaty od britské návrhářky Jenny Packham v barvě broskovo-nude. Ty doladila kabátkem v té samé barvě a botami L.K. Bennnet, které jsme na ní už mohli vidět.
Hodně lidí poukazuje i na to, že tohle byla první společná návštěva Kate a Williama ve Westminsterském opatství od jejich svadby v roce 2011. Zajímavostí na tom je i to, že tentokrát s sebou měli i svého (zatím ještě nenarozeného) potomka.
Už od 10 hodiny se do opatství začali sjíždět hosté - princ Charles s manželkou Camillou, princezny Beatrice a Eugenie, Zara Phillips s manželem Mikem Tindallem, princ Andrew, princ Edward s manželkou Sophií, ministr David Cameron a další. Přesně v 11 pak dorazila i královna s princem Phillipem.

Princezna Beatrice, princ Edward s manželkou Sophií

Princ Charles a Camilla

Královna vchází do Westminsterského opatství.

Když královna vcházela do opatství, doprovázela ji tajistá hudba, která hrála v roce 1953. Celý obřad trval necelou hodinku. Už v 11:55 královna po boku prince Phillipa opouštěla Westminsterské opatství v doprovodu s ostatními členy rodiny.Společně pak odjeli do Buckinghamského paláce, kde se však nezdrželi dlouho, neboť všichni se zúčastnili slavnostního obědu, uspořádaným děkanem Westminsterského opatství pro zhruba 100 hostů.

Kolem Westminsterského opatství se to dnes jen hemžilo lidmi. Usmívající se Aby taky ne, když měli možnost vidět Kate.! Překvapený


A tady nakonec dávám porovnání, které vytvořila Rinna - Kate 2013/ Kate 2012.


Doufám, že jste se pokochali obrázky. Už jen křtění lodě, kterou Kate čeká příští týden a možná pak dlouho kate neuvidíme......Plačící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 4. června 2013 v 20:23 | Reagovat

Už se tešíme na mimčo !!

2 Zara Zara | Web | 5. června 2013 v 16:01 | Reagovat

ahoj, jelikož jsem byla neaktivní tak jsem si žádosti všimla až teď, ale ráda spřátelím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama