Seznam akcí na červen

20. května 2013 v 17:04 | Adele |  Kate Middleton
Konec května se nám blíží a s ním přichází červen. Je zde několik akcí, na kterých by se měla Kate i jiní, ostatní členové britské královské rodiny objevit. Jelikož Kate má na začátku července porodit, veškerá její účast bude záviset hlavně na jejím zdravotním stavu.

4. června (úterý)
60. výročí korunovace královny Alžběty II. na trůn.
Oficiálně nikde není potvrzené, že by se Kate a Wills měly zúčastnit. Osobně si ale nemyslím, že by na tak velkolepé akci chyběli.


13. června (čtvrtek)
Kate bude křtít jednu z luxusních, nových lodí společnosti Princessd Cruise - Royal Princess v anglickém Southampton, a stane se tak její patronkou. Loď pojme více než 3 600 osob. Na palubě se nachází kina, divadla, sportovní centra (fitness centra, tenisové kurty atd.), několik tématických restaurací, bazény, lázně, cukrárny s pravou italskou zmrzlinou a jiné..myslím, že nuda, je slovo které pasažéři této loi znát nebudou. Usmívající seRoyal Princess Sabatinis Royal Princess Theater15. června (sobota)
Trooping the Colour

Pár fotek z Trooping the Colour 2012:
červené šílenství Smějící se Smějící se
17. června (pondělí)
Order of the Garten (slavnost rytířů Podvazkového řádu)


18. - 22. června (úterý - sobota)
Royal Ascot (královské dostihy) - Zde opět nejsou žádné zmínky o tom, že by se jej měli Kate a William účastnit - vzhledem k tomu, jak zdravotní stav Kate dovolí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama