Kate - royal garden party

22. května 2013 v 21:28 | Adele |  Kate Middleton
Ahojte všichni,
dnes se v Buckinghamském paláci konala každoroční zahradní slavnost, pořádaná královnou Alžbětou II. Nechyběla samozřejmě ani Kate, která se ji účastnila za doprovodu svého tchána a tchýně (William ani Harry tam nebyli). Na sobě měla kanárkově žlutý kabát od známé návrhářky Emilii Wickstead v přepočtu za 39 500 Kč, bílý elegantní klobouk a boty sladěné ve stejné barvě.


WO2704810002YWH

Tradice této zahradní slavnosti byla zavedena v roce 1860. kdy královna Viktorie podávala pro své přátelé snídaně.
No a jak taková slovnost přesně vypadá? Jak uvádí oficiální stránky britské monarchie, koná se od 4 do 6 hodin odpoledne, ačkoliv palác je otevřen už od 3 hodin (myslím tím pro pozvané hosty, samozřejměUsmívající se). Ve 4 hodiny se k ostatním hostům připojí sama královna v doprovodu svého manžela a dalších členů. Jakmile vstoupí, rozdělí se do "skupinek" a chodí okolo hostů, takže každý má příležitost si vyměnit slovo nebo dvě s královnou. Potom se královna s ostatními členy královské rodiny odeberou do hlavního stanu s občerstvením, kde se setkávají s dalšími a dalšími hostmi. No a když jsem u toho občerstvění...množství jídla je ohromující. Přibližně se vypije 27 000 šálků čaje a zkonzumuje 20 000 sendvičů a stejný počet kousků dortu. Okolo 6 hodiny "královští" opouští zahradu.
No...už bylo dost toho psaní..na řadě jsou FOTKY!!! Smějící se Smějící se

Jak vypadá takový "obyčejný" kousek dortu? Fotku zveřejnil na Tweetru jeden z hostů.
Jo Tomlin Twitter Feed (@JoTomlin)

KATE

PA Wire


Kate Queen's Garden Party 2013 Yellow Wickstead PA Wire 500 x 800Letos je to v pořadí již podruhé, co se Kate této akce zúčastnila. Vloni měla oblečené růžové šaty od stejné návrhářky a taktéž byla doprovázena princem Charlesem a jeho ženou Camillou. Zde přikládám na připomenutí pár fotek z loňského roku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama